Avrupa turu

17 May

Avrupa Rüyası Başlıyor

Dünyanın her tarafında kolaylıkla gidebileceğiniz ucuz Avrupa turu alternatifleri ile farklı kültürleri keşfetmenin yanında, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Firmamız Avrupa kültürünü çok daha yakından tanımaları, gençlerin ufkunu açabilmek amacıyla tasarlanan bir programdır. Avrupa’ya farklı bir bakış açsısı kazanmalarını sağlamak için, kısa zamanda pek çok ülke ve şehir görmelerini sağlayan organizasyonumuz günümüzde de etkin olarak devam etmektedir.

Lüks Otobüslerle Tatil Keyfi

Avrupa Rüyası, tur programı kapsamında karayolu kullanılarak AB standartlarında belgeli bulunan yeni model lüks otobüsler kullanmaktadır. Program içerisine 15 yaşından büyük herkes katılabilmektedir. Yurtdışı turları sırasında en ünlü mekânlara beraber gidilmekte ve daha sonra katılımcılarımız serbest bırakılmaktadır. Program zamanı boyunca katılımcılardan ekstra tur ücretleri talep edilmemektedir.

Şimdi Tatile Çıkın

Katılım konusunda daha önce yurtdışına çıkma ya da yabancı dil bilmek gibi bir şart aranmamaktadır. Otobüsler tam donanımlı olarak yer almaktadır. Avrupa turunda kullanılacak otobüslerde ikramlar tamamen ücretsizdir. Yolculuk etmekten zevk alan, öğrenmeye açık olan her insan turlara katılabilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: