istanbul daikın servisi

13 Apr

Daikin Servisi

Bizlere bir çok konuda yardım eden, işlerimizi kolaylaştıran teknolojik aletler, beyaz eşya konusunda da yardımımıza yetişiyor.

Türkiye’de bir çok teknolojik alanda ilerlemelerine devam ediyor. Japonya merkezli bir firma olan Daikin, Türkiye’de 2011’den itibaren tanınmaya başlanmış olup, Japon kalitesini gösteren firmalardandır.

Daikin dediğimizde klima gelebilir. Bu tahmin doğru bir tahmindir. Firma yoğun olarak soğutma sistemleri üzerinde çalışmaktadır.

Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul’da da bu firma “istanbul daikın servisi” olarak hizmet vermektedir. Şehrin içinde bulunan daikin servisleri, Daikin ürünleri üzerine teknik destek vermektedir. Yukarı da belirttiğimiz üzere Japon kalitesini taşıyan firma, daikın servisi olarak ta gerek fabrika hatalarından kaynaklanan sorunları gerek de kullanıcılar tarafından hasar gören ürünlerin onarım işlemlerini yapmaktadır.

Firmanın internet üzerinde bulunan teknik destek web sitesine ulaşabilir, web sitesi üzerinde incelemeler yapabilirsiniz. İhtiyacınız olur ise teknik destek numarasını kolay bir şekilde tuşlayabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: