Fuar mankenleri

2 Apr

Fuar Mankenleri Kıyafetleri

Fuar mankenleri ne giyer sorusunun yanıtı olarak; Mankenler sponsor dahilinde bir firma var ise o markanın kıyafetlerini yoksa organizasyon yetkililerinin belirlediği ürüne uygun kıyafetleri giymekle yükümlüdürler.

Fuar mankenlerinin giydikleri tanıttıkları ürü ile doğrudan yada dolaylı olarak alakalı olmalıdır. Otomotiv sektöründe mankenlik yapanların kıyafetleri ürünlerin ışığını kapatmayacak şekilde aksine yansıtacak şekilde olmalıdır. Kıyafet seçimlerini organizatörler tarafından yapılan işlerde mankenlerin bedenlerine uygun kıyafetler seçilir.

Kıyafetler sponsor dahilinde ise manken bedenine uygun olan kıyafetler proje kapsamında alınır ve organizasyon başlamadan hazırlıkları yapılır.

Birden çok mankenin bulunduğu bir organizasyonda seçilecek kıyafetler aynı olmak zorunda değildir organizatörlerin isteğine göre farklılık gösterebilir. Fuar mankenlerinin üzerine düşen görev kendilerine verilen kostümleri giyerek tanıtımlarını gerçekleştirmektir. Kıyafet konusunda özgürlük tanıyan şirketler yukarıda yazılanlara dahil değildir. Kıyafetin özgür bırakılması durumunda bile belli çerçeveler mutlaka uygulanmaktadır. Organizasyon öncesi bu konuda bilgi paylaşımı olmalıdır.Fuar mankeni alanında öncü sitemizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: