Nasıl Sohbet Edilir?

27 Mar

Nasıl Sohbet Edilir?

Başlığa bakar isek, sohbet etme taktiklerinden bahsedeceğiz gibi bir algı oluşabilir. Biz nasıl sohbet edilir sorusuna cevap vermekten çok, internet üzerindeki web sitelerinden nasıl sohbet edilir, bu konuya değineceğiz.

İnternet üzerinde bulunan sohbet sitelerinden, yeni arkadaşlıklar edinebilir, edindiğimiz arkadaşlıklar neticesinde bilgi alış verişi yapabilir, hem kendimiz bir şeyler öğrenir, hem de bildiklerimizi karşı tarafa aktarabiliriz.

Kahkaha.gen.tr adlı sohbet sitesinde de, kullanıcı adı ve varsa şifre, yoksa şifresiz bir şekilde sohbete bağlanabiliriz. Şifremiz var ise, aynı kullanıcı adı ile istediğimiz zaman internetin bulunduğu herhangi bir yerde sohbet hesabımıza erişim sağlayabiliriz.

Bizi karşılayan ilk kısımda yani ana sayfada “Sohbete Bağlan” kısmında iki adet boşluk görülmektedir. Bu boşlukları bizim doldurmamız gerekmektedir. Sohbet esnasında kullanmak istediğimiz kullanıcı adını yazıyor, yukarıda da belirttiğimiz üzere varsa şifremizi, yok ise şifre kısmını boş bırakarak “giriş yap” butonuna basarak sohbete giriş yapabiliyoruz.

Sohbetin haricinde web sitesinde bulunan haber içeriklerine göz atabiliyor, özlü sözleri okuyabiliyor ve sitede bulunan fıkraları inceleyebiliyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: