dedektör

1 Oct

Definenizi Son Teknoloji ile Bulun

Arkeolojik kazılarda ya da jeofizik alanında kullanabileceğiniz toprak altı tarama ve alan tarama ürünleri son teknoloji ile üretilmiştir. Gerekli olan sertifika ve yönetmeliklere uygun olarak üretilmiş olan dedektör sistemlerini güvenle kullanabilirsiniz. 3 boyutlu şekilde görüntüleme sağlayan araçlar altın arama işlemleri için de tercih edilebilir.

Toprak altının daha derinini görmek isterseniz, grafiksel bir yapıda verilere ulaşmak isterseniz ve hataları en aza indirgeyen bir analiz yapmak isterseniz Ekranlı Dedektör size aradığınız her şeyi sunacaktır.

Kompact tasarımı sayesinde rakiplerine göre daha önde olan sistemler sayesinde güvenli şekilde aradığınıza ulaşabilirsiniz. Analizlerin kesin sonuçlarına kısa sürede erişerek planlamanızı yapabilirsiniz. Define arama için en iyi tercihlerden biri olan araçlarda yatay arama sensörleri bulunur. Bu sensörler sayesinde yüzeyin altında ne olduğunu boyut ve ayrıntıları ile renklendirilmiş şekilde görebilirsiniz. Profesyonel analiz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: