General Electric servis

22 Sep

General Electric Her Zaman Yanınızda

 

15 yılı aşkın süredir İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götüren General Electric servisi dur durak bilmeden sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Ocaklara, fırınlara, buzdolaplarına, çamaşır makinelerine, bulaşık makineleri ve evinizde kullandığınız elektrikli birçok ürüne yedek parça hizmeti sunan firmamız kaliteli uzman ekibiyle yıllardır hizmetinizde.

General Electric servis imkanından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri telefonla aramak. Problemlerinizi dinledikten sonra evlerinize gelerek sorunu çözüyoruz. Üstelik kullandığımız yedek parçalarda bir yılda garanti sunuyoruz sizlere. Bütün yedek parçalarımız % 100 orijinal olduğundan herhangi bir sorun çıkartmayacağında sizlere garanti vermekten çekinmiyoruz.

İstanbul’un bütün semtlerinde tamir ve bakım alanında öncü olan firmamız sadece bir telefonla kapınıza kadar gelerek sorunlarınızı çözüyor. Ge servisi olarak ilk amacımız müşteri memnuniyetidir. Sizlerde bizleri daha yakından tanımak ve hakkımızda bilgi almak istiyorsanız http://www.generalelectric-servis.net/ adresimize bekliyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: