Oturma izni

18 Sep

Çalışma ve oturma izni hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz ? O zaman çok kolay bir şekilde e-yabanci.com farkıyla bu konularda sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sitemiz muhteşem teması ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizdedir.Sitemizde sizleri rahatsız edici hiçbir içerik bulunmamaktadır.Çalışma izni Türkiye’de yabancı uyruklu bir kişinin herhangi bir işverenlikte çalışabilmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından adına düzenlenen belgeye denir.Bu belge hakkında gerekli bilgilere ulaşmak için siteyi ayağınıza getirdik.Ayrıca sitemizde oldukça sık kullanılan ikamet tezkeresi kategorisi içeriği oldukça zengin olup ilgi görmektedir.Sizde TC vatandaşı değilseniz ve Türkiye de 90 günden fazla kalacaksanız ikamet tezkeresi hakkında bu kategoriden faydalanabilirsiniz.

Sizde e-yabanci.com Web sitesine girerek oturma izni,çalışma izni,ikamet tezkeresi kategorilerinden yararlanabilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.Sitemize ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederiz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: