Dekorasyon Örnekleri

3 Sep

2014 Mutfak Dekorasyonu İçin Örnekler

2014 yılı çok farklı renk seçenekleri ve zengin ev tasarımlarının ortaya çıktığı bir yıl. İçinde bulunduğumuz şu günlerde modern ev dekorasyonu oldukça revaçta. Sizlere bu yazımızda evinizin neredeyse en çok kullanacağınız bölümlerinden birisi olan mutfak dekorasyonları için öneriler sunacağız.

  • Mutfağınızda yemek yemeyi düşünüyorsanız masanızı cam önüne koyarak hem manzara eşliğinde hem de dışarıdan gelen ışıklar altında şık bir tasarım oluşturabilirsiniz.
  • Mutfak köşe takımları ile yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Geniş bir mutfağınız varsa tam ortaya geniş bir yemek masası ve şık sandalyeler ile dekorasyon örnekleri arasından tercihler yapabilirsiniz.
  • Mutfağınızda kullanabileceğiniz alanlar varsa geniş köşe takımları ile oturma alanları yaratabilir, mutfağınızda ailenizle ve arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebilirsiniz.
  • Mutfak eşyalarınız oldukça fazlaysa ve koyacak yer bulamıyorsanız köşe takımınızı çekmeceli olarak tercih edebilir, böylece fazla eşyaları çekmeceli bölmelere yerleştirebilirsiniz.
  • Mutfak dekorasyonu için tezgahınızın üzerine şık bir lamba ve aydınlatma olarak da bol ışık saçan bir avizeyi tercih etmenizi öneririz.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: