Asma iskele

24 Aug

Asma iskele ihtiyacınız mı var ? Asma iskeleler sağlayan firma bulmakta zorlanıyor musunuz ? İşte tüm bu sorunlara çözüm Berksan Asma iskele Firmasında !

Asma iskele alanında öncü Berksan Asma iskele san. Tic. Ltd. hakkında tüm detaylı bilgiler asmaiskelegrup.com web sitemizde mevcuttur.Asmaiskelegrup.com web sitemiz üzerinden asma iskele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Firmamız Asma iskele sektöründe 1987 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız , önce BERK ASMA İSKELE LTD. olarak faaliyette iken imalat ve montaj konularında, gelişen teknolojiye uyarak, BERKSAN ASMA İSKELE LTD. olarak yeni tip yerli motorlar ve yerli kaldırma sistemleri , şaryolar ve sepetler imalatına girmiştir. Şirketimiz , kaliteli asma iskele ve ekonomik asma iskele olarak elektrikli asma iskele sektörde söz sahibidir.Hakkımız da daha çok bilgiye hakkımızda kategorisinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Sizler de asma iskele alanında öncü firmamızdan asma iskele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederiz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: